Načítání obsahu...

Pracovní nabídky

Volné pozice


od 27 000 do 38 000 Kč/měsíc

Fyzioterapeut/ka

Pracovní poměr na dobu určitou 1rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Vzdělání v oboru. Kontakt v případě zájmu: životopis zašlete na e-mail: personalni@sirius-opava.cz.

od 17 000 Kč/měsíc

Pracovník, pracovnice v sociálních službách

Výhodou pro přijetí je SOU v oboru nebo absolvování akreditačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Plat je stanoven dle tabulky + zvláštní příplatky, příplatky za práci o víkendu a svátcích. Pracoviště na území města Opavy, jedná se o nepřetržitý provoz (12 hodinové směny podle zařazení - denní směny nebo pouze noční směny). Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce: přímá obslužná péče. Životopis prosím zašlete na e-mail: personalni@sirius-opava.cz.

od 25 000 do 32 000 Kč/měsíc

Všeobecná sestra bez odborného dohledu

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Plat dle tabulky + zvláštní příplatky, příplatky za práci o víkendu a svátcích. Pracoviště Opava, Mánesova 7, nepřetržitý provoz, nástup dle dohody. Životopis prosím zašlete na e-mail: personalni@sirius-opava.cz.

od 19 700 do 30 000 Kč/měsíc

Praktická sestra pod odborným dohledem

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Plat dle tabulky + zvláštní příplatky, příplatky za práci o víkendu a svátcích. Pracoviště Opava, nepřetržitý provoz, nástup dle dohody. Životopis prosím zašlete na e-mail: personalni@sirius-opava.cz.

Mám zájem o práci

Pozice:

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána