DinoPark a ZOO Park Vyškov

20. 07. 2018

Tradiční letní výlet do DinoParku jsme letos na doporučení jedné z kolegyň přesunuli do Vyškova. Cesta byla sice delší, ale po dálnici to pěkně fičelo. 

U ZOO jsme se našim největším vozem vměstnali na poměrně malé parkoviště a hurá do fronty na lístky. Nakoupeno, orazítkováno, můžeme do další fronty na vláček. Ve Vyškově se totiž do DinoParku nedostanete jinak než dinovláčkem. Ten naštěstí jezdil každou chvilku, takže i když jsme se do prvního nevešli, než jsme si dali svačinu, byl tu další dinospoj. Průjezd Vyškovem byl větrný a zajímavý. Bránou DinoParku jsme projížděli za pár minut. 

Obklopeni pravěkými příšerami jsme se brodili šotolinou, ne moc vhodnou pro vozíčky, ale nemůžeme chtít všude lesklý asfalt, že jo?! Poslouchali jsme zvukové projevy, osahávali všechny dostupné modely a užívali si suprový výlet.

Kolem poledne jsme nasedli na vláček zpátky, v ZOO jsme si objednali k naší sekané hranolky, pak se ještě prošli malou ZOO zahradou a pomalu zpátky domů. A pomalu, bylo opravdu pomalu, průměrná rychlost na D1 byla s bídou 30km/h, takže jsme to v Olomouci vzdali a domů jsme to střihli normální rychlostí přes Šternberk. Fajn pátek se dokonale vyvedl. 

L. P. 

top